למה אתם פשוט חייבים קליפ חתונה מקורי ?

מי לא אוהב להיות מוזמן לחתונה? בסך הכל מאוד נחמד, חוזרים הביתה מהעבודה, מתקלחים, מתלבשים יפה, משפריצים קצת בושם ונוסעים לערב של כיף באירוע.

אבל איפה הבעיה מתחילה? כאשר כל האירועים בארץ נראים די דומה. מעין ריטואל שחוזר על עצמו שוב ושוב. זה גם לא משנה איזה אירוע זה: בר מצווה, בת מצווה, חתונה, יום הולדת עגול ובמיוחד בחתונות.

זה תמיד מתחיל בקבלת פנים, מוזיקת רקע נעימה מתנגנת ברקע, מלצרים מסתובבים מגישים מגוון שונה של מנות קטנות, תמיד יש בר שמגיש אלכוהול ושתייה קלה. לאחר מכן נכנסים לתוך אולם גדול ומעוצב לארוחה ואז הדי גיי מנגן את מיטב השירים העכשוויים שכולם מכירים. רוקדים קצת, שותים קצת, מצטלמים לאיזה מגנט או שניים ואז חוזרים הביתה עייפים אך מרוצים

קצת קשה לזכור איפה היתה החתונה של הבוס מהעבודה ומה אכלת בבר מצווה של אחיין שלך… הכל די דומה, הכל מתערבב בזיכרון…

אבל מה בסוף כן זוכרים? את הדברים השונים, אלה שלא כולם עושים!

קליפים לאירועים, ו קליפ חתונה מקורי במיוחד, זה הדבר שמייחד את החתונה שלכם מחתונות אחרות.

אפשר לעשות מצגת חתונה, מצגת תמונות של הזוג המספרת את סיפור אהבתם מהרגע שהכירו ועד להצעת הנישואין הרומנטית אפשר לעשות קליפ חתונה מקורי לדוגמא קליפ עם שיר שכל המשפחה והחברים שרים ורוקדים וכך הקליפ הופך להפתעה לזוג המתחתן. קליפ חתונה מקורי יכול להיות גם קליפ אנימציה או קליפ סטופ מושן ובהם לספר סיפור מיוחד על בני הזוג כמובן שאפשר לעשות גם קליפ עלילתי לחתונה, קליפ חתונה מקורי בו המשפחה והחברים מצטלמים לקליפ מיוחד לפי תסריט שכותבים מראש לדוגמת קליפ בקיצור

לא משנה באיזה קליפ חתונה מקורי תבחרו, חשוב שהקליפ לחתונה יהיה מעניין , קצבי, סוחף ומדליק ולא סתם מצגת לחתונה שנעשתה בפאוור פוינט.

הזיכרון של האורחים, ושל הזוג המתחתן כמובן, מאירוע החתונה יהיו הדברים הקטנים והמיוחדים שלא רואים בכל אירוע.

קליפ חתונה מקורי בחלום של סרט תמיד יישאר מזכרת מדהימה בליבם של האורחים והזוג המאושר

קליפ חתונה