איך מכינים מצגת חתונה?

מצגות וקליפים באירועים הפכו לדבר מאד נפוץ בשנים האחרונות. בכל אירוע יוקרן קליפ או מצגת. השאלה אם המצגת תהיה מעניינת או משעממת, אם הקליפ יהיה ארוך ומייגע או קצבי, מצחיק וכייפי. הכל תלוי בעריכה. לכן כאשר אתם מחליטים להכין קליפ חתונה או מצגת חתונה (או לכל אירוע אחר) השקיעו בה את כל כולכם. ואם אין לכם את הזמן או הידע, ממליצה לפנות לעורך מקצועי שיעשה את העבודה. כמו שלא תחסכו באוכל ולא תבשלו את האוכל של האירוע בעצמם, אל תחסכו במצגת חתונה ותנסו לעשות אותה בעצמכם. ההבדל בתוצר הסופי יהיה משמעותי, וחבל.

רוצים ללמוד איך להכין מצגת חתונה בעצמם? כנסו לכאן

אבל בעצם, למה לכם לטרוח? יש לכם כל כך הרבה הכנות לקראת האירוע שלכם, כל כך הרבה הוצאות, ודווקא בזה אתם רוצים לחסוך?!
אתם משקיעים בחתונה הרבה כסף על האולם, האוכל, הבגדים, די.ג’יי, צלם, הזמנות… ובסוף, מה הדבר היחיד שנשאר לכם למזכרת? מה הדבר היחיד שהאורחים שלכם יזכרו?

נכון- את הקליפ חתונה או המצגת חתונה

נכון שגם אלבום התמונות הדיגיטלי נשאר לכם כמזכרת נפלאה
אבל בשנה הראשונה לאחר החתונה אתם תדפדפו בו כמה פעמים, אחרי כמה שנים תיזכרו בו כשתרצו להראות לילדיכם איך נראתם בחתונה, ואח”כ הוא ישב על מדף הספרים ויצבור אבק…
במצגת חתונה אתם תצפו עוד הרבה פעמים, תעלו אותו ליוטיוב ותשלחו אותו לכל חבריכם. והוא המזכרת האמיתית. אז כדאי להשקיע בזה לא?

אז מה בעצם האופציות שלכם בקליפ חתונה? השמיים הם הגבול!
אפשר לעשות קליפ חתונה בו בני המשפחה והחברים שרים שיר לחתן והכלה. אפשר להשתמש בשיר המקורי או לכתוב מילים חדשות על בני הזוג.

אפשר לעשות קליפ אנימציה לחתונה- לכתוב תסריט על בני הזוג, ולספר את הסיפור בעזרת קליפ אנימציה מדליק

על אותו עיקרון אפשר לעשות גם קליפ סטופ מושן לחתונה. קליפ שתפס תאוצה בשנים האחרונות בגלל הצורה המיוחדת בה הוא נעשה.
קליפ סטופ מושן זהו קליפ שנעשה מגזרי נייר, מצולמות בו מאות תמונות סטילס שאח”כ מתחברות לקליפ מיוחד במינו. קליפ סטופ מושן זהו קליפ שלא רואים כל יום!

ואפשר לעשות מצגת חתונה. גם כאן יש כמה אופציות.
אפשר לעשות מצגת חתונה מתמונות של הזוג מרגע ההכרות ביניהם ועד להצעת הנישואין
ואם תחליטו לספר את סיפור הזוג מתחילתו, תוכלו להתחיל בתמונות ילדות של בני הזוג,
אפשר לחלק את המסך לשניים כאשר בצד אחד תמונות הכלה ובצד שני תמונות החתן ואולי אפילו למצוא תמונות זהות (לדוגמא תמונה ששניהם ילדים קטנים אוכלים בפנים מלוכלכות, תמונה מהיום הראשון בכיתה א’, או תמונה ששניהם בבקו”ם ביום הגיוס, וכו’) מה שיהפוך את המצגת ליותר מצחיקה ומעניינת

כמובן שלכל מצגת חתונה או קליפ חתונה תצטרכו למצוא את שיר החתונה המתאים. שיר שיהיה מרגש ורומנטי שכל פעם שבני הזוג ישמעו אותו, מיד יחשבו על הקליפ חתונה שלהם!

מצגת-חתונה-1 (1)